loading...
Sobota XXIX tygodnia okresu zwykłego | czytania na dziś >>

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 03.05.2020r.

  1. Nabożeństwa majowe odprawiamy codziennie po Mszy św. wieczornej.
  2. W poniedziałek świętego Floriana - tym dniu szczególnie pamiętamy w o strażakach, Msza Święta w ich intencji o godzinie 18.00.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 18.00 po niej Msza Święta w intencji próśb i podziękowań.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu od godziny 17.30.
  5. 8 maja w piątek przypada Uroczystość świętego Stanisława Biskupa i Męczennika Głównego Patrona Polski. Zapraszamy na uroczystą Mszę Świętą ku Jego czci o godzinie 18.00.
  6. Bardzo dziękujemy za kwiaty przynoszone do dekoracji naszego kościoła.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia tygodnik „Niedziela”.

 

Przygotowanie do sakramentu małżeństwa w formie on-line.

 8-go maja 2020 r. rozpocznie się kurs dla narzeczonych organizowany przez Poradnię Fundacji Donum Vitae. Kurs rozpocznie się w piątek o godz. 17.00 a zakończy się w sobotę.

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną oraz bezpieczeństwo prowadzących jak i uczestników, kurs odbędzie się wyjątkowo w formie on-line.

Zapisy przyjmujemy za pośrednictwem strony internetowej www.poradnia.donumvitae.pl, poprzez formularz: http://poradnia.donumvitae.pl/zgloszenia-na-kurs/

Przypominamy, że kurs jest częścią całościowego przygotowania do sakramentu małżeństwa. Chociaż nie jest prowadzony przy żadnej parafii, a jego koordynatorem jest Fundacja Donum Vitae, posiada akredytację Wydziału Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitalnej Szczecińsko-Kamieńskiej. Świadectwo jego ukończenia jest honorowane we wszystkich parafiach.

W kursie mogą wziąć udział wyłącznie pary, nie ma możliwości pojedynczego udziału w kursie. Każdy uczestnik z osobna otrzyma świadectwo jego ukończenia. Szczegółowy harmonogram spotkań oraz informacje dotyczące uczestnictwa (zalogowania się) w spotkaniach będą przekazane uczestnikom z odpowiednim wyprzedzeniem. Obowiązuje opłata za kurs.

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu tel.: 882 02 44 88 lub e-mail: rejestracja@donumvitae.pl

Zapraszamy!!!

Parafia św. Józefa
Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny

----

Msze święte

NIEDZIELE I ŚWIĘTA:

------------------

DNI POWSZEDNIE:

-----------------

więcej informacji ...