loading...
Sobota XXIV tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie dowolne Świętych męczenników Kosmy i Damiana, świętych męczenników Wawrzyńca Ruiz i Towarzyszy | czytania na dziś >>

OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

XII NIEDZIELA ZWYKŁA 21.06.2020r.

  1. Dzisiaj po Mszy Świętej zbierana jest ofiara do puszek na wsparcie działalności „Caritas” w celu niesienia pomocy ludziom starszym i samotnym.
  2. Nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawiamy codziennie po Mszy Świętej wieczornej.
  3. Spowiedź kandydatów do bierzmowania, świadków i rodziców w poniedziałek o godzinie 16.00.
  4. We wtorek o godzinie 18.00 Jego Ekscelencja Ksiądz Arcybiskup Andrzej Dzięga udzieli naszej młodzieży Sakramentu Bierzmowania. Prosimy o modlitwę w ich intencji.
  5. W środę uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela - Msza Święta o godzinie 18.00. Na początku Mszy tradycyjnie Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  6. Zapraszamy na uroczystość święceń kapłańskich diakona Łukasza Kolińskiego, które będą miały miejsce w Katedrze Szczecińskiej w sobotę o godzinie 10.00. W przyszłą niedziele ksiądz Łukasz odprawi swoją pierwszą Mszę Świętą w Ciemniku o godzinie 15.00. U nas w Ińsku swojego prymicyjnego błogosławieństwa będzie udzielał w niedzielę 05.06. o godzinie 12.00.
  7. W przyszłą niedzielę rozpocznie się całodobowa adoracja Najświętszego Sakramentuw intencji „O nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z rodzin naszej Archidiecezji” – adoracja rozpocznie się o godzinie 18.00 w niedzielę a zakończy się w poniedziałek o godzinie 18.00. Adoracja ta w intencji powołań trwa w naszej Diecezji nieprzerwanie przez cały rok codziennie w innej parafii. Zachęcamy Parafian i Gości do udziału w tym modlitewnym przedsięwzięciu. Zwracamy się z prośbą do osób, które podjęłyby się adoracji w kościele, o wpisanie się na listę dostępną w zakrystii.
  8. Bardzo dziękujemy za kwiaty przynoszone do dekoracji naszego kościoła.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia tygodnik „Niedziela”.

Zapraszamy!!!

Parafia św. Józefa
Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny

----

Msze święte

NIEDZIELE I ŚWIĘTA:

------------------

DNI POWSZEDNIE:

-----------------

więcej informacji ...