loading...
Sobota XXIV tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie dowolne Świętych męczenników Kosmy i Damiana, świętych męczenników Wawrzyńca Ruiz i Towarzyszy | czytania na dziś >>

Ogłoszenia

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

XI NIEDZIELA ZWYKŁA 14.06.2020r.

  1. Nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawiamy codziennie po Mszy Świętej wieczornej.
  2. Do czwartku włącznie w ramach Oktawy Bożego Ciała na zakończenie Mszy Świętej wieczornej będzie się odbywała procesja eucharystyczna. W czwartek na zakończenie oktawy Bożego Ciała poświecenie wianków po procesji.
  3. Spotkanie kandydatów do Bierzmowania w poniedziałek, wtorek i środę o godzina 15.30.
  4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 18.00 po niej Msza Święta w intencji próśb i podziękowań.
  5. Zapraszamy na uroczystość święceń kapłańskich diakona Łukasza Kolińskiego wszystkich wiernych które będą miały miejsce w Katedrze Szczecińskiej dnia 27 czerwca o godzinie 10.00. W tym dniu odbędą się także obchody 48. rocznicy ustanowienia Diecezji Szczecińsko-Kamieńskiej. Chętnych na wyjazd prosimy o zgłoszenie się.
  6. Spotkanie ministrantów w sobotę o godzinie 14.00.
  7. W najbliższy piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza Święta i akt oddania się Sercu Pana Jezusa o godzinie 18.00. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość mięsna.
  8. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej zbierana będzie ofiara do puszek na wsparcie działalności „Caritas” w celu niesienia pomocy ludziom starszym i samotnym.
  9. Bardzo dziękujemy za kwiaty przynoszone do dekoracji naszego kościoła.
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia tygodnik „Niedziela”.

Zapraszamy!!!

Parafia św. Józefa
Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny

----

Msze święte

NIEDZIELE I ŚWIĘTA:

------------------

DNI POWSZEDNIE:

-----------------

więcej informacji ...