loading...
Poniedziałek I tygodnia Wielkiego Postu | czytania na dziś >>

Ogłoszenia parafialne IV niedziela zwykła 28.02.2024r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV NIEDZIELA ZWYKŁA 28.01.2024 R.

1. Za tydzień będziemy obchodzili niedzielę adoracyjną z wystawieniem Najświętszego Sakramentu.

2. W środę o godzinie 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza Św. w intencji próśb i podziękowań a po niej spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej.

3. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek od 17.30. adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa o powołania kapłańskie i zakonne.

4. W piątek 02.02. przypada Święto Ofiarowania Pańskiego i XXVIII Dzień Życia Konsekrowanego. Msze Św. z poświęceniem świec w kościołach filialnych: 15.30 Czertyń, 16.30 Ścienne, 16.30 Ciemnik. W Ińsku Msza Św. z poświęceniem świec, o godz. 18.00 na którą, szczególnie zapraszamy dzieci I – Komunijne z rodzicami. Od 17.30 okazja do spowiedzi, po Mszy Św. nabożeństwo, zapraszamy kandydatów do bierzmowania na spotkanie. W sobotę przedpołudniem odwiedzimy chorych z komunią św., o 17.00. Nabożeństwo Pierwszych Sobót Miesiąca wynagradzających Niepokalanemu Sercu Maryi. a o godz. 18.00 Msza w intencji Żywego Różańca.

5. Biuro parafialne czynne w środy od 16.30 do 17.30 oraz od poniedziałku do piątku po Mszy Św. Tel. - 699 711 483.

6. Bardzo dziękujemy za posprzątanie i przygotowanie kościoła do dzisiejszej liturgii oraz za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej wspólnoty parafialnej.

7. Proboszcz parafii pw. MB Bolesnej w Chociwlu zaprasza na świąteczny koncert kolędowy 60 osobowego zespołu Rock&Fire, który odbędzie się w tamtejszym kościele w dniu 03/02/2024 - SOBOTA - godz. 19:00.

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia jest tygodnik „Niedziela”.

9. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia, wszelkich łask i błogosławieństwa Bożego. Wszystkim gościom przebywającym wśród Nas życzymy obfitości łask Bożych i opieki św. Józefa patrona naszej parafii.

                                                                                                                                                           Wasi Duszpasterze

Zapraszamy!!!

Parafia św. Józefa
Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny

----

Msze święte

NIEDZIELE I ŚWIĘTA:

------------------

DNI POWSZEDNIE:

-----------------

więcej informacji ...