loading...
Sobota I tygodnia okresu wielkanocnego | Wspomnienie dowolne Św. Marcina I | czytania na dziś >>

Ogłoszenia parafialne IV niedziela Wielkiego Postu - LAETARE 19.03.2023r.

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU NIEDZIELA RADOŚCI – LAETARE 19.03.2023r.

 

1. Dzisiaj obchodzimy IV Niedzielę Wielkiego Postu - NIEDZIELĘ RADOŚCI – LAETARE. Dziś zakończenie naszych rekolekcji wielkopostnych. Serdecznie dziękujemy księdzu Arkadiuszowi za Słowo Boże do Nas kierowane. Również serdecznie dziękujemy Wam za udział w Rekolekcjach Wielkopostnych.

2. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Gorzkie Żale w niedzielę o 16.30, a Droga Krzyżowa w piątki o 17.30. W zakrystii do nabycia są jeszcze świece Caritas.

3. W środę o godz: 18.00. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza Św. w intencji próśb i podziękowań.

4. W kościołach filialnych Msza Św. oraz nabożeństwo Drogi Krzyżowej:

Wtorek- Ścienne 17.00, Środa - Ciemnik 17.00; Czwartek - Czertyń 17.00.

5. W tym tygodniu we środę wypada 22 dzień marca. Jak co miesiąc tego dnia modlimy się w intencji rodzin, szczególnie naszej parafii. O godz.18.00 Msza Św., a po niej nabożeństwo i błogosławieństwo rodzin relikwiami Świętego Jana Pawła II. Zapraszamy.

6. W sobotę 25 marca br., Uroczystość Zwiastowania Pańskiego i Dzień Świętości Życia. Będziemy mogli podjąć Duchową Adopcję Dziecka Poczętego.

7. W imieniu jednej z parafii na Ukrainie z serca dziękujemy za dary i okazaną pomoc w zbiórce żywności, artykułów chemicznych i higienicznych oraz leków dla potrzebujących. Bóg zapłać!

8. Biuro parafialne czynne w środy od 16.30 do 17.30., oraz od poniedziałku do piątku, po każdej mszy św. wieczornej. Tel. -  699 711 483.

9. Serdecznie dziękujemy za posprzątanie i przygotowanie naszej świątyni do dzisiejszej liturgii oraz za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii.

10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia jest tygodnik „Niedziela”.

11. Wszystkim Wam, a szczególnie solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia, wszelkich łask i błogosławieństwa Bożego. Wszystkim gościom przebywającym wśród Nas życzymy również, obfitości łask Bożych i opieki św. Józefa patrona naszej parafii.           

                                                                                                                     Wasi Duszpasterze

Zapraszamy!!!

Parafia św. Józefa
Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny

----

Msze święte

NIEDZIELE I ŚWIĘTA:

------------------

DNI POWSZEDNIE:

-----------------

więcej informacji ...