loading...
Poniedziałek VI tygodnia okresu zwykłego | Święto Najśw. Maryi Panny, Matki Kościoła | czytania na dziś >>

Ogłoszenia parafialne Niedziela Wielkanocna 31.03.2024r.

Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Zmartwychwstania 31.04.2024r.

 1. Radośnie trwamy w Oktawie Wielkanocy oraz na nowennie do Miłosierdzia Bożego, którą odprawiamy 15 minut przed Mszą Św. wieczorną. Dziś o 12.00. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego i Niedziela Adoracyjna, rozpoczynająca 80 Tydzień Miłosierdzia w Kościele, dlatego w następną niedzielę zbieramy ofiary do puszek na Caritas.
 2. Jutro drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Msze Św. według porządku niedzielnego, a taca przeznaczona jest na WTUS i KUL.
 3. W środę o godz: 18.00. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza Św. w intencji próśb i podziękowań.
 4. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek od 17.30. adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa o powołania kapłańskie i zakonne, a w piątek od 17.30. okazja do spowiedzi i nabożeństwo po Mszy Św. W sobotę przed południem odwiedzimy chorych z komunią świętą. Również w sobotę  o godz. 18.00 Msza w intencji Żywego Różańca. Przed Mszą Św. o 17.00. Nabożeństwo Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca wynagradzających Niepokalanemu Sercu Maryi. 
 5. W tym tygodniu nie będzie Mszy Św. w kościołach filialnych.
 6. Biuro parafialne czynne w środy od 16.30 do 17.30., oraz od poniedziałku do piątku, po każdej mszy św. wieczornej. Tel. -  699 711 483.
 7. Bardzo dziękujemy za posprzątanie i przygotowanie kościoła do liturgii Triduum Paschalnego i Niedzieli Zmartwychwstania. Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc, która od Was płynęła. Wszystkim, którzy zadbali o liturgię tych dni. Wielkie podziękowania dla naszych strażaków za czuwanie przy grobie Pańskim i pomoc w Wigilii Paschalnej w nocy i procesji rezurekcyjnej. Wam wszystkim kochani za udział w liturgii i przeżywaniu wspólnym najważniejszych wydarzeń naszego zbawienia. Bardzo również dziękujemy za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej wspólnoty parafialnej.
 8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia jest tygodnik „Niedziela”.
 9. Wszystkim Wam, a szczególnie solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia, wszelkich łask i błogosławieństwa Bożego. Wszystkim gościom przebywającym wśród Nas życzymy obfitości łask Bożych i opieki św. Józefa patrona naszej parafii.
 10. Ksiądz Proboszcz Parafii pw. Świętej Rodziny w Szczecinie serdecznie zaprasza w rocznicę odejścia do Domu Ojca Św. Jana Pawła II, we wtorek 2 kwietnia br. na Apel Jasnogórski i czuwanie modlitewne przy Figurze Św. Jana Pawła II na Jasnych Błoniach. Rozpoczęcie modlitwy o godz. 21.00.
 11. Szczecińska wspólnota Wojowników Maryi zaprasza w sobotę, 6 kwietnia br. do wspólnej modlitwy w intencji Ojczyzny. Modlitwa rozpocznie się o godz. 21.00 przy Figurze świętego Jana Pawła II na Jasnych Błoniach w Szczecinie. Poprzedzi ją Eucharystia w intencji Ojczyzny w parafii salezjańskiej pw. św. Jana Bosko w Szczecinie o godz. 18.00. W załączniku przesyłam plakat oraz materiały do wykorzystania według uznania duszpasterskiego.

                                                                   Chrystus zmartwychwstał!!!          

                                                                                                                                              Wasi Duszpasterze

Zapraszamy!!!

Parafia św. Józefa
Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny

----

Msze święte

NIEDZIELE I ŚWIĘTA:

------------------

DNI POWSZEDNIE:

-----------------

więcej informacji ...