ZMARTWYCHWSTANIE PAŃSKIE 16.04.2017r.

1. Jutro drugi dzień świąt wielkanocnych, Msze św. w kościele w Ińsku o 8.30 i 12.00. – nie będzie Mszy św. o godz. 17.00.
2. Jutro ofiary składane na tacę przeznaczone są na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego. Za złożone ofiary serdecznie dziękujemy.
3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po nowennie Msza św.
4. Serdeczne Bóg zapłać składamy wszystkim, którzy przyczynili się do głębszego przeżywania Wielkiego Tygodnia. Państwu Renacie i Januszowi Czerwonka za świąteczną dekorację, Paniom i Panom, którzy brali udział bezpośredni w liturgii Triduum Paschalnego, Służbie Liturgicznej Ołtarza za uczestniczenie i przygotowania do liturgii. Dziękujemy i cieszymy się licznym udziałem Parafian w misteriach Paschalnych i przystępowaniem do sakramentów świętych.
5. Bardzo dziękujemy rodzinom z naszej parafii i parafianom za kwiaty przyniesione do dekoracji Grobu Pańskiego.
6. Serdeczne podziękowania składamy naszym Strażakom za wierną i budującą służbę przy Grobie Pańskim i czynny udział w Procesji Rezurekcyjnej.
7. Serdeczne podziękowania kieruję pod adresem ks. Daniela i ks. Sławka za sprawowanie w tych dniach sakramentów pokuty i pojednania i Eucharystii oraz Liturgii Triduum Paschalnego. Dziękujemy za troskę o czystość naszej świątyni. Pani Stanisławie Piech Bóg zapłać za troskę o czystość bielizny ołtarzowej i używanej w liturgii.
8. Za tydzień 23 kwietnia rozpoczynamy 73 Tydzień Miłosierdzia – z tej okazji przy wyjściu z Kościoła będą zbierane ofiary do puszek na Caritas, by mógł świadczyć pomoc dla najbiedniejszych.
9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela”.
10. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii.
11. Z okazji świąt Zmartwychwstania Pańskiego składamy najserdeczniejsze życzenia Parafianom i miłym gościom.