Zmarł ks. dr Edward Napierała

Informujemy, że dnia 12 lipca br., w godzinach porannych w Domu Księży Emerytów w Zielonej Górze, w 81 roku życia i 58 roku kapłaństwa, zakończył swoją ziemską pielgrzymkę śp. Ks. dr Edward Napierała. Urodził się 25 marca 1933r. w Katowicach. Święcenia kapłańskie przyjął dnia 24 czerwca 1956r. w Gorzowie Wlkp.

Proboszcz parafii św. Józefa w Ińsku w latach: 1962 – 1968

Uroczystości pogrzebowe śp. Ks. E. Napierały odbędą się wg następującego porządku:

– poniedziałek 14 lipca – godz. 17.30, wystawienie trumny z ciałem kapłana w Kościele parafialnym w Babimoście i Msza św. po Mszy św. różaniec i czuwanie przy zmarłym do godz. 20.30.

– wtorek 15 lipca, od godz. 9.00 – 11.00. czuwanie modlitewne. O godz. 11.00. Msza św. pogrzebowa pod przewodnictwem J.E. ks. Bpa Pawła Sochy. Po Mszy św. kondukt żałobny na cmentarz w Babimoście gdzie nastąpi złożenie ciała kapłana do grobu.

Polecamy modlitwom parafian śp. ks. Edwarda Napierałę.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Amen.

MSZA ŚW. W INTENCJI ZMARŁEGO KAPŁANA W NASZYM KOŚCIELE

WE WTOREK 15.07. O GODZ. 18.00.