Pierwsza Niedziela Adwentu – Ogłoszenia duszpasterskie – 29.11.2015r.

1. Rozpoczęliśmy nowy rok liturgiczny. W czasie Adwentu w dni powszednie będziemy odprawiali Mszę św. ku czci NMP – Roraty o godzinie 7.15.
Do uczestnictwa serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych, aby godnie przygotować się na przyjście Pana. Dzieci tak, jak co roku na roraty przynoszą serduszka, na których wypisują spełnione dobre uczynki, poprzez które przygotowują się na spotkanie z nowonarodzonym Jezusem. W czasie rorat będzie losowanie jednego serduszka, którego właściciel weźmie na jeden dzień do domu figurkę Matki Bożej. Prosimy rodziców, i dziadków aby przychodzili razem z dziećmi na roraty.

2. Msza św. wieczorna w tygodniu będzie oprawiana o godzinie 18.00.

3. Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy odprawimy w środę o godz. 18.00. po nowennie Msza św.

4. Najbliższy czwartek, to I czwartek miesiąca. Od godziny 17.30. do 18.00. zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu. W tym czasie okazja do spowiedzi świętej dla młodzieży gimnazjalnej i dorosłych.

5. W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. od godziny 17.30. do 18.00. Msza św. ku czci NSPJ o godz. 18.00.

6. W sobotę – odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00. Nabożeństwo Pierwszych sobót – ku czci NMP rozpoczniemy o godz. 17.00.

7. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła składamy ofiary do puszek na Światowe Dni Młodych w 2016r w Krakowie.

8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela”.

9. Codziennie po Mszy św. w biurze parafialnym można zaopatrywać się w opłatki wigilijne.