Pielgrzymka parafialna

P I E L G R Z Y M K A 20 – 24 września 2016r. SĄ WOLNE MIEJSCA – 8
„Przemyśl i miejsca sakralne Ziemi Przemyskiej i Podkarpacia” oraz Archidiecezjalna Pielgrzymka na Jasną Górę.

20.09. – wtorek, Dębowiec – Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej – Kalwaria Pacławska – Sanktuarium Matki Bożej Kalwaryjsiej i Męki Pańskiej.

21.09. – środa, Przemyśl – Panorama na miasto, Stare Miasto, Archikatedra – Sanktuarium Matki Bożej Jackowej, krypty grobowe, Kościół Ojców Franciszkanów – Sanktuarium Niepokalanego Poczęcia NMP, Kościół Ojców Karmelitów, Archikatedra Greckokatolicka, podziemia przemyskie, Parłowice – Sanktuarium Matki Bożej Zbarskiej, Krasiczyn – zespół zamkowo – parkowy.

22.09. – czwartek, Ustrzyki Dolne – Sanktuarium Matki Bożej Bieszczadzkiej – Solina – spacer po zaporze – Polańczyk – Sanktuarium Matki Bożej Pięknej Miłości – Komańcza – klasztor sióstr Nazaretanek, miejsce internowania ks. Prymasa Wyszyńskiego.

23.09. – piątek, Częstochowa – Sanktuarium Matki Bożej Jasnogórskiej.

24.09. – sobota, Powrót do Ińska

CENA 580 zł. ( przy 50 osobach, jeżeli będzie mniej koszty wzrosną).

W cenie: przejazd komfortowym autokarem, ubezpieczenie, 3 noclegi w Domu Pielgrzyma w Kalwarii Pacławskiej, śniadania i obiadokolacje, bilety wstępu do zwiedzanych miejsc, nocleg w Domu Pielgrzyma w Częstochowie, parkingi.

Zapisy po Mszach świętych w Niedzielę i w tygodniu w biurze parafialnym.
Zaliczka przy zapisie – 180 zł. (podajemy PESEL i adres zamieszkania).

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W PIELGRZYMCE.