Ogłoszenia parafialne Adwent – III Niedziela – 11.12.2016r.

1. W czasie Adwentu w dni powszednie odprawiamy roraty o godz. 7.15. Do uczestnictwa zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Dzieci i młodzież, którzy z ważnych powodów nie mogą uczestniczyć rano w roratach zapraszamy w czwartek, piątek i sobotę o godz. 18.00.

2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. po nowennie Msza św.

3. Dzisiaj po Mszy św. będą zbierane ofiary do puszek na pomoc dla Kościoła na wschodzie – na Białorusi, w Kazachstanie, w Rosji i na Ukrainie. Za złożone ofiary składamy Bóg zapłać.

4. Przy wyjściu z kościoła można nabyć świece wigilijne “Caritas”, małe – 5zł, większe – 15zł. Dochód ze sprzedaży jest przeznaczony na pomoc świąteczną dla najuboższych. Świece również można nabywać w aptece “Ina”.
5. Wychodząc z kościoła można kupić nowy tygodnik “Niedziela”.

6. W kinie Morena można oglądać wystawę pt. “Moją polityką jest miłość” – św. Urszula Ledóchowska. Wystawa dostępna dla oglądających w dni powszednie w godzinach otwarcia kina. Dzisiaj o godz. 18.15. rozpocznie się projekcja filmu o św. Urszuli Ledóchwskiej jako dopełnienie wystawy.

7. Zapowiedzi przedślubne:
Tomala Paweł, kawaler, zam. Miałka par. Ińsko
Bieleń Agnieszka, panna, zam. Miałka par. Ińsko (3).

Niżniowski Maksymilian, kawaler, zam. Czertyń, paraf. Ińsko
Jankowska Aleksandra, panna, zam. Wrocław (2).