Ogłoszenia parafialne- 17 Niedziela zwykła 24.07.2016r.

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 17.00. poświęcimy pojazdy z okazji wspomnienia liturgicznego św. Krzysztofa Patrona kierowców i podróżujących. Pojazdy do poświęcenia prosimy postawić na parkingu naprzeciw kościoła.

2. W środę o godz. 18.00. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po nowennie Msza św.

3. W naszej Parafii trwa akcja pomocowa Caritas „Tornister pełen uśmiechów”. Jako wspólnota parafialna chcemy wyposażyć plecaki w przybory szkolne dla dzieci i młodzieży z rodzin potrzebujących pomocy. Można zabrać plecak – wyposażyć go w przybory szkolne (dla gimnazjalisty) i dostarczyć do biura parafialnego. Można również złożyć ofiarę dobrowolną lub w kwocie 70 zł na wyprawkę szkolną, którą zakupimy w hurtowni artykułów szkolnych. (Pozostało jeszcze do wyposażenia 31 plecaków).

4. Przy wyjściu z kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela”.

5. Bóg zapłać za kwiaty przynoszone do dekoracji kościoła.

6. Serdecznie witamy w naszej świątyni i w naszej miejscowości miłych gości będących na wypoczynku. Życzymy słonecznej pogody, miłego pobytu i wspaniałego wypoczynku. Zapraszamy do naszej świątyni na modlitwę w niedziele i w dni powszednie.

7. W tym tygodniu rozpoczynają się w Krakowie 31 Światowe Dni Młodych w obecności i pod przewodnictwem Papieża Franciszka, który przybędzie do Polski w środę 27 lipca. Obecnie w diecezjach trwają „Dni w diecezji” w naszej Archidiecezji gościmy młodzież z Francji, Niemiec, Irlandii, Meksyku, Brazylii, Kanady, Izraela. Polecamy modlitwie wszystkich młodych uczestniczących w ŚDM.

8. W dniach 20 – 24 września br. organizujemy autokarową pielgrzymkę parafialną na ziemię przemyską, podkarpacie i na Jasną Górę. Cena pielgrzymki 580zł. Jest już komplet pielgrzymów, ale prowadzimy jeszcze listę rezerwową. Zapisy po Mszach św. w biurze parafialnym. Szczegółowe informacje znajdują się w gablocie i na stronie internetowej naszej parafii. insko.eparafia.pl