Ogłoszenia parafialne 21 Niedziela zwykła 21.08.2016

1. Witamy pielgrzymów z Diecezji Koszalińsko – Kołobrzeskiej idących do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu. Życzymy błogosławieństwa i wszelkich Bożych darów. Dziękujemy naszym Parafianom, którzy przyjęli na nocleg i posiłek pielgrzymów. Dziękujemy Dyrekcji i pracownikom szkoły w Ińsku za zorganizowanie noclegów dla pielgrzymów oraz Pani Stanisławie Szulc i pracownikom Ośrodka wypoczynkowego „Promyk” za przygotowanie posiłków i noclegów dla pielgrzymów.

2. W środę o godz. 18.00. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po nowennie Msza św.

3. Zakończyliśmy akcję pomocową Caritas „Tornister pełen uśmiechów” za wszelką pomoc w wyposażeniu plecaków dla naszych uczniów składamy serdeczne Bóg zapłać.

4. Przy wyjściu z kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela”.

5. Bóg zapłać za kwiaty przynoszone do dekoracji kościoła.

6. Serdecznie witamy w naszej świątyni i w naszej miejscowości miłych gości będących na wypoczynku. Życzymy słonecznej pogody i dobrego wypoczynku. Zapraszamy do naszej świątyni na modlitwę w niedziele i w dni powszednie.

7. Zapowiedzi przedślubne:
Milczarek Damian, kawaler, zam. Ińsko
Boratyn Katarzyna, panna, zam. Ińsko (1).