NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 20.04.2014

1. Jutro drugi dzień Świąt Wielkanocnych – Msze św. w Ińsku o godz. 8.30; 12.00; 17.00. Podczas Mszy świętych składamy ofiary na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego, za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  2. W środę o godz. 18.00. odprawiamy nowennę do Matki Bożej Nieustannej Pomocy, po nowennie Msza święta.
  3. Bardzo dziękujemy naszym parafianom za kwiaty przyniesione do dekoracji Grobu Pańskiego.
  4. Składamy serdeczne Bóg zapłać naszym strażakom, za wierną i budującą służbę przy grobie Pana Jezusa, oraz za czynne uczestnictwo w procesji rezurekcyjnej.
  5. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do głębokiego przeżywania Wielkiego Tygodnia, a zwłaszcza dziękuję Pani Renacie Czerwonka z mężem, pracownikom ZUBIK za dekorację świątyni. Paniom i Panom czytającym Słowo Boże, Monice Jaszczyszyn za objaśnianie komentarzami przeżywanej liturgii, Pani katechetce za śpiewanie psalmów, Panu Organiście za śpiew liturgiczny.. Dziękuję ministrantom i ceremoniarzom za obecność na liturgii i na adoracji Najświętszego Sakramentu. Ten poniesiony trud przyczynił się do głębszego przeżywania świąt paschalnych. Bardzo cieszymy się z licznego udziału parafian w liturgii Wielkiego Tygodnia i przystępowania do sakramentów świętych. Kieruję podziękowania pod adresem ks. Daniela za pomoc w sprawowaniu sakramentów świętych zwłaszcza Eucharystii i Pokuty i pojednania oraz liturgii Wielkiego Tygodnia.
  6. Składam serdeczne podziękowania członkom Żywego Różańca za troskę o bieliznę ołtarzową i czystość kościoła.
  7. Z okazji świąt Zmartwychwstania Pańskiego najserdeczniejsze życzenia wszystkim parafianom oraz miłym gościom składają miejscowi duszpasterze.
  8. W przyszłą niedzielę zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00. rodziców kandydatów do bierzmowania. Po Mszy św. będzie krótkie spotkanie z rodzicami.