OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXXIV NIEDZIELA ROKU 26.11. 2017 r.

1. Dzisiaj na każdej Mszy Świętej odmawiany jest Akt poświęcenia parafii i rodzin Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej oraz całego Narodu Polskiego Najświętszemu Sercu Jezusa Chrystusa Króla.
  2. Jutro w poniedziałek o godzinie 19.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania klasy VII i gimnazjum.
  3. W środę o godz. 18.00. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po nowennie Msza Święta.
  4. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca okazja do spowiedzi od godziny 17.30 do 18.00.
  5. W najbliższą sobotę kapłan odwiedzi chorych z posługą sakramentalną od godziny 09.00 do 12.00. Prosimy zgłaszać osoby, które nie mogą przyjść do kościoła by przyjąć Sakramenty Święte, czy to ze względu na stan zdrowia, czy na podeszły wiek.
  6. Następna niedzielą rozpoczynamy okres adwentu.
  7. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia tygodnik „Niedziela”.