OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 18.11.2018r.

 1. Jutro po Mszy Świętej „Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa
  za Króla i Pana”
 2. Pamiętajmy o naszych zmarłych w modlitwie. Wypominki w naszym kościele codziennie przed Mszą Świętą o godzinie 17.30, a w niedzielę po Mszy Świętej o 17.00.
 3. W środę o godz. 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po nowennie Msza Święta.
 4. Spotkanie kręgu biblijnego w tym tygodniu w środę o godzinie 20.00. Zainteresowanych zapraszamy z Pismem Świętym.
 5. Schola dziecięca w piątek o godzinie 16.00.
 6. Dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania spotkanie chłopców w sobotę o godzinie 10.00.
 7. Zbiórka ministrantów w sobotę o godzinie 14.00.
 8. Dziękujemy za kwiaty przynoszone do dekoracji naszego kościoła.
 9. Przy wyjściu z Kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela”.
 10. „W sobotę, 24 listopada br., obchodzimy Wigilię Uroczystości Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. W tym dniu zapraszamy wszystkich na Uroczystą Mszę Świętą w intencji Ojczyzny i Archidiecezji do Bazyliki Archikatedralnej o godz. 12.00. Liturgia ta będzie dziękczynieniem Bogu za kończącą się kadencję Księży Dziekanów i Wicedziekanów. W czasie Uroczystości nastąpi rozpoczęcie nowej kadencji na tych
  urzędach oraz wręczenie Krzyży Zasługi Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej. We wspólnocie modlitwy dokonamy ponowienia Aktu Uznania Jezusa Chrystusa za Króla i Pana oraz otoczymy szczególną modlitwą Ks. Arcybiskupa  Metropolitę z racji na 16. rocznicę sakry biskupiej. Do wspólnej modlitwy zapraszamy wszystkich wiernych z Duszpasterzami, a w szczególności Księży Dziekanów i Wicedziekanów oraz dekanalnych Ojców Duchownych, wszystkich kapłanów diecezjalnych i zakonnych, osoby konsekrowane, wspólnoty, ruchy i stowarzyszenia oraz duszpasterstwa akademickie i inne grupy modlitewne wraz z pocztami sztandarowymi.