OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXXIII NIEDZIELA ROKU 19.11. 2017 r.

  1. Pamiętajmy o naszych zmarłych w modlitwie Wypominkowej codziennie po Mszy Świętej o 18.00 i w niedzielę po Mszy Świętej o 17.00.
  2. Dzisiaj I Światowy Dzień Ubogich ogłoszony przez papieża Franciszka. Po Mszy Świętej będą zbierane datki dla potrzebujących.
  3. Za tydzień Uroczystości Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, od dzisiaj we wszystkich parafiach będziemy przeżywać Nowennę do Jezusa Chrystusa Króla, w intencji o łaskę poddania się Jezusowi Chrystusowi Królowi w życiu osobistym i społecznym w naszej Ojczyźnie. W związku z tym dzisiaj na Mszy Świętej o godzinie 12.00 w duchowej jedności z obchodami ogólnopolskimi rocznicy oddania się Polski Chrystusowi Królowi nastąpi odnowienie jubileuszowego „Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana”. Najważniejszym wydarzeniem obchodów rocznicy proklamacji będzie Akt poświęcenia parafii i rodzin Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej oraz całego Narodu Polskiego Najświętszemu Sercu Jezusa Chrystusa Króla w Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, 26 listopada br., podczas wszystkich liturgii po Komunii Świętej.
  4. Za tydzień w niedzielę po Mszy Świętej za kolejarzy o 08.30, udamy się na poświęcenie „Krzyża Kolejarzy” przy ulicy kolejowej.
  5. W środę o godz. 18.00. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po nowennie Msza Święta.
  6. Spotkanie z Klasami VI w sobotę o godzinie 10,00.
  7. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia tygodnik „Niedziela”.