Ogłoszenia duszpasterskie XXXII Niedziela Roku 09.11.2014r.

1. Przez cały miesiąc listopad modlić się będziemy za zmarłych odmawiając różaniec z wypominkami: w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00.

2. We wtorek 11 listopada obchodzimy 96 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Msza św. w intencji Ojczyzny będzie odprawiona o godz. 10.00. po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy w intencji Ojczyzny i śpiew hymnu Boże coś Polskę.

3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po nowennie Msza św.

4. W piątek zapraszamy młodzież i dorosłych na nabożeństwo wspominkowe i Mszę św. po Mszy św. wyruszymy w procesji światła na cmentarz. Przy krzyżu na cmentarzu pomodlimy się za zmarłych i postawimy zapalone znicze (prosimy zabrać ze sobą na procesję znicze). Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszamy.

5. Przy wyjściu z Kościoła można nabyć katolicki tygodnik „Niedziela”.

6. Bardzo dziękujemy za kwiaty przynoszone do dekoracji kościoła.

7. W najbliższą Niedzielę przy wyjściu z kościoła, będą zbierane ofiary do puszek na pomoc w odbudowie zniszczeń po pożarze w zabytkowej katedrze w Sosnowcu.

8. Zapowiedzi przedślubne:
Aleksandra Dziemiańczyk, st. wolny, zam. Ińsko
Bednarczyk Patryk, st. wolny, zam. Drawsko Pomorskie (2).