Ogłoszenia duszpasterskie XXX Niedziela Roku 26.10. 2014r.

1. Nabożeństwa Różańcowe odprawiamy w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00. Dzieci i młodzież z gimnazjum zapraszamy na nabożeństwa różańcowe od wtorku do soboty o godz. 17.30.

2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po nowennie Msza św.

3. W sobotę 1-szy listopada obchodzimy uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w Ińsku: o godz. 8.30 w kościele; o godz. 12.00. w kaplicy na cmentarzu. Nabożeństwo Różańcowe z wypominkami o godz. 17.00.

4. W niedzielę 2 listopada wspominamy Wszystkich Wiernych Zmarłych (dzień zaduszny). Msze św. wg porządku niedzielnego.

5. Przez cały miesiąc listopad modlić się będziemy za zmarłych odmawiając różaniec z wypominkami: w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00.

6. W dniach od 1-8 listopada można uzyskać odpust zupełny i ofiarować go dla zmarłych pokutujących w czyśćcu, pod zwykłymi warunkami: być w stanie łaski uświęcającej, nawiedzić świątynię lub kaplicę w Dzień Zaduszny i odmówić modlitwę Ojcze nasz i Wierzę w Boga, przyjąć Komunię świętą w intencji Ojca świętego.

7. Przy wyjściu z kościoła składamy ofiary do puszek na Misje – za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

8. Przy wyjściu z Kościoła można nabyć katolicki tygodnik „Niedziela”.

9. Bardzo dziękujemy za kwiaty przynoszone do dekoracji kościoła.