OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 14.10.2018r.

1. Dzisiaj przeżywamy w Kościele polskim XVIII Dzień Papieski. Jak co roku po Mszach Świętych zbiórka do puszek na fundusz stypendialny „ Dzieło Nowego Tysiąclecia” świadczący pomoc dla zdolnej, a ubogiej młodzieży, jako żywy pomnik dla naszego Wielkiego Rodaka św. Jana Pawła II.
  2. Wszystkim nauczycielom, z okazji Ich święta, życzymy wiele łask Bożych i opieki Matki Bożej w realizacji tak pięknego i odpowiedzialnego powołania.
  3. Październik miesiącem Różańca Świętego. Zapraszamy do odmawiania codziennie tej pięknej modlitwy. Nabożeństwo Różańcowe odprawianie jest codziennie w dni powszednie o godzinie 17.30. a w niedziele po Mszy Świętej o godzinie 17.00.
  4. Różaniec dla dzieci we wtorek o godzinie 16.00.
  5. W środę o godz. 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po nowennie Msza Święta.
  6. Spotkanie kręgu biblijnego w tym tygodniu w środę o godzinie 20.00. Zainteresowanych zapraszamy z Pismem Świętym.
  7. Dla młodzieży przygotowująca się do sakramentu bierzmowania spotkanie w sobotę o godzinie 10.00.
  8. Zbiórka ministrantów w sobotę o godzinie 14.00.
  9. Schola dziecięca w piątek o godzinie 16.00.
  10. Zbliża się miesiąc modlitw za zmarłych. Kartki na wypominki leżą na stoliku przy wyjściu z kościoła.
  11. Dziękujemy za kwiaty przynoszone do dekoracji naszego kościoła.
  12. Przy wyjściu z Kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela”. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.