OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 13. 10.2019 r.

1. Dzisiaj w całym kraju przeżywamy XIX Dzień Papieski pod hasłem „Wstańcie chodźmy”. Po Mszach Świętych zbiórka do puszek na fundusz stypendialny „ Dzieło Nowego Tysiąclecia” świadczący pomoc dla zdolnej, a ubogiej młodzieży, jako żywy pomnik dla naszego Wielkiego Rodaka.
  2. Październik miesiącem Różańca Świętego. Zapraszamy do odmawiania codziennie tej pięknej modlitwy. Nabożeństwo Różańcowe odprawianie będzie codziennie w dni powszednie o godzinie 17.30, a w niedziele po Mszy Świętej o godzinie 17.00.
  3. Spotkanie dzieci pierwszokomunijnych we wtorek o godzinie 16.30.
  4. W środę zapraszamy o godzinie 18.00 na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy aby uprosić u Niej potrzebne nam innym łaski.
  5. Spotkania modlitewne – „Godzina dla Pana” w sobotę o godzinie 17.00.
  6. Składamy serdeczne podziękowania za kwiaty przynoszone do dekoracji naszej świątyni.
  7. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia tygodnik „Niedziela”. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.