Ogłoszenia duszpasterskie XXVIII Niedziela Roku 12.10. 2014r.

1. W każdą Niedzielę na Mszę św. o godz. 17.00. zapraszamy dzieci z klas: „0”, I, II i III” wraz z rodzicami. Dzieci z klas: IV, V, VI, młodzież z gimnazjum i ze szkół średnich zapraszamy na Mszę św. o godz. 8.30 lub12.00.

2. Nabożeństwa Różańcowe odprawiamy w dni powszednie o godz. 17.30. , a w niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00. Dzieci i młodzież z gimnazjum zapraszamy na nabożeństwa różańcowe od wtorku do soboty o godz. 17.30.

3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. po nowennie Msza św.

4. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 17.00. będzie poświęcenie różańców dla dzieci z klasy II, po Mszy św. spotkanie dla rodziców tych dzieci.

5. Dzisiaj w całym kraju przeżywamy Dzień Papieski pod hasłem: „Jan Paweł II – Świętymi bądźcie”. Fundacja Dzieło Nowego Tysiąclecia zbiera ofiary na fundusz stypendialny dla młodzieży z najuboższych rodzin. Przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiary za które składamy serdeczne Bóg zapłać.

6. Zbliża się miesiąc modlitw za zmarłych – kartki wspominkowe wypisujemy czytelnie i wraz z ofiarą przekazujemy księdzu w zakrystii lub w biurze parafialnym. Kartki wspominkowe są wyłożone na parapetach i na stoliku przy wyjściu z kościoła.

7. W przyszłą Niedzielę – 19.10. na Mszę św. o godz. 17.00. zapraszamy rodziców młodzieży gimnazjalnej z klasy I i II zamieszkałych w Ińsku. Po Mszy św. spotkanie z rodzicami.

8. Przy wyjściu z Kościoła można nabyć katolicki tygodnik „Niedziela”.

9. Bardzo dziękujemy za kwiaty przynoszone do dekoracji kościoła.