OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 07.10.2018r.

 1. Dzisiaj na Nabożeństwie Różańcowym włączymy się w ogólnopolską modlitwę za Ojczyznę. Jeśli ktoś nie może przyjść do kościoła o 17.45 to zachęcamy do włączenia się w tą inicjatywę tym czasie w domu przez odmówienie Różańca.
 2. Październik miesiącem Różańca Świętego. Zapraszamy do odmawiania codziennie tej pięknej modlitwy. Nabożeństwo Różańcowe odprawianie jest codziennie w dni powszednie o godzinie 17.30, a w niedziele po Mszy Świętej o godzinie 17.00.
 3. Różaniec dla dzieci we wtorek o godzinie 15.30.
 4. Spotkanie dzieci I komunijnych w poniedziałek o godzinie 16.00.
 5. W środę o godz. 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po nowennie Msza Święta.
 6. Spotkanie kręgu biblijnego w tym tygodniu w czwartek o godzinie 20.00. Zainteresowanych zapraszamy z Pismem Świętym.
 7. Dla młodzieży przygotowująca się do sakramentu bierzmowania spotkanie w sobotę o godzinie 10.00.
 8. Zbiórka ministrantów w sobotę o godzinie 13.30.
 9. W następną niedzielę XVIII Dzień Papieski. W tym dniu, jak co roku po Mszach Świętych, będzie przeprowadzona zbiórka do puszek na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
 10. Zapraszamy wszystkich na pierwszą w dziejach Szczecina i Archidiecezji papieską koronację Obrazu Matki Bożej Zwycięskiej Królowej Polski, która odbędzie się w sobotę, 13 października o godz. 11.30, podczas Mszy Świętej pontyfikalnej pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Wojciecha Polaka, Prymasa Polski w Bazylice św. Jana Chrzciciela, przy ul. Bogurodzicy w Szczecinie. O godz. 11.00, przed liturgią eucharystyczną, nastąpi premiera utworu SUB TUUM PRAESIDIUM.
 11. Dziękujemy za kwiaty przynoszone do dekoracji naszego kościoła.
 12. Przy wyjściu z Kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela”. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.