OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 06. 10.2019 r.

1. Październik miesiącem Różańca Świętego. Zapraszamy do odmawiania codziennie tej pięknej modlitwy. Nabożeństwo Różańcowe odprawianie będzie codziennie w dni powszednie o godzinie 17.30, a w niedziele po Mszy Świętej o godzinie 17.00.
  2. W środę zapraszamy o godzinie 18.00 na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy aby uprosić u Niej potrzebne nam innym łaski.
  3. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych Pismem Świętym na nowy cykl Spotkań Biblijnych w piątek o godzinie 19.30.
  4. Zbiórka ministrantów w sobotę o godzinie 14.00.
  5. Spotkania modlitewne – „Godzina dla Pana” w sobotę o godzinie 17.00.
  6. W następną niedzielę XIX Dzień Papieski pod hasłem „Wstańcie chodźmy”. W tym dniu, jak co roku po Mszach Świętych, będzie przeprowadzona zbiórka do puszek na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  7. Poświecenie Różańców dzieci przygotowujących się do I komunii świętej w przyszła niedzielę w czasie mszy Świętej o godzinie 17.00. Po Mszy Świętej spotkanie z Rodzicami.
  8. Składamy serdeczne podziękowania za kwiaty przynoszone do dekoracji naszej świątyni.
  9. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia tygodnik „Niedziela”. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.