OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXVIII NIEDZIELA ROKU 15.10. 2017 r.

1. Nabożeństwo Różańcowe odprawianie są w naszym kościele codziennie w dni powszednie o godzinie 17.30, a w niedziele po Mszy Świętej o godzinie 17.00.
  2. Chętnych którzy chcieliby poprzeć inicjatywę ustawodawczą „Zatrzymaj Aborcję” proszeni są o zgłoszenie się po Mszy Świętej w zakrystii.
  3. We wtorek w kinie Morena o godzinie 17.45 jest możliwość obejrzenia filmu pt. „ Dwie korony”. Film przedstawia życie świętego Ojca Maksymiliana Marii Kolbe. Cena biletu 16 zł. ulgowy 14 zł. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń.
  4. W środę o godzinie 18.00 Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. Za tydzień Niedziela Misyjna. Modlić się będziemy w intencji misji i misjonarzy. Zbierane w tym dniu ofiary do puszek przeznaczone będą na potrzeby misji.
  6. Zbliża się miesiąc modlitw za zmarłych. Kartki na których wypisujemy czytelnie naszych zmarłych, polecanych modlitwie Kościoła, składamy duszpasterzom w zakrystii lub w biurze parafialnym.
  7. Dziękujemy za kwiaty przynoszone do dekoracji naszego kościoła.
  8. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia tygodnik „Niedziel”.