OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXVII NIEDZIELA ROKU 08.10. 2017 r.

 1. Październik miesiącem Różańca Świętego. Zapraszamy do odmawiania codziennie tej pięknej modlitwy. Nabożeństwo Różańcowe odprawianie będzie codziennie w dni powszednie o godzinie 17.30, a w niedziele po Mszy Świętej o godzinie 17.00.
 2. Dzisiaj w całym kraju przeżywamy XVII Dzień Papieski pod hasłem „Idźmy z nadzieją”. Po Mszach Świętych zbiórka do puszek na fundusz stypendialny „ Dzieło Nowego Tysiąclecia” świadczący pomoc dla zdolnej, a ubogiej młodzieży, jako żywy pomnik dla naszego Wielkiego Rodaka. Po Mszy Świętej o godzinie 17.00 kompozycja słowno – muzyczna ku czci św. Jana Pawła II
 3. Jutro Mszy Świętej o godzinie 18.00 przewodniczyć będzie Ksiądz Arcybiskup Andrzej Dzięga, który poświeci mieszkanie Księdza Kanonika Seniora.
 4. We wtorek po Mszy Świętej o godzinie 18.00 spotkanie młodzieżowego zespołu muzycznego.
 5. W środę o godzinie 18.00 Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 6. Po Mszy Świętej w środę spotkanie ministrantów i kandydatów.
 7. W piątek ostatnie nabożeństwo fatimskie w naszej parafii kończące 100 lecie objawień fatimskich. Zapraszamy i prosimy o zabranie świec.
 8. W przyszłą Niedzielę „Dzień Dziecka Utraconego” w szczególny sposób modlić się będziemy za Matki które poroniły i ich dzieci. W przyszłą niedzielę będzie okazja poprzeć oddolną inicjatywę ustawodawczą „Zatrzymaj Aborcję” – w tym celu trzeba mieć z sobą dowód osobisty. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń przed kościołem.
 9. Zbliża się miesiąc modlitw za zmarłych. Kartki na których wypisujemy czytelnie naszych zmarłych, polecanych modlitwie Kościoła, składamy duszpasterzom w zakrystii lub w biurze parafialnym.
 10. Dziękujemy za kwiaty przynoszone do dekoracji naszego kościoła.
 11. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia tygodnik „Niedziel”.