Ogłoszenia duszpasterskie XXVII Niedziela Roku 05.10.2014

1. W każdą Niedzielę na Mszę św. o godz. 17.00. zapraszamy dzieci z klas: „0”, I, II i III” wraz z rodzicami. Dzieci z klas: IV, V, VI, młodzież z gimnazjum i ze szkół średnich zapraszamy na Mszę św. o godz. 8.30 i 12.00.

2. Dzieci i młodzież z gimnazjum zapraszamy na nabożeństwa różańcowe od wtorku do soboty o godz. 17.30.

3. Za tydzień w Niedzielę przeżywać będziemy XIV Dzień Papieski – w tym dniu w całej Polsce będą zbierane ofiary do puszek na fundusz stypendialny „Dzieło Nowego Tysiąclecia” świadczący pomoc najbiedniejszej młodzieży.

4. W najbliższą Niedziele na Mszy św. o godz. 17.00. będzie poświęcenie różańców dla dzieci z klas II – przygotowanie do I Komunii św. trwa 2 lata; po Mszy św. spotkanie z rodzicami dzieci z klas II.

5. Zbliża się miesiąc modlitw za zmarłych – kartki wspominkowe wypisujemy czytelnie i wraz z ofiarą przekazujemy księdzu w zakrystii lub w biurze parafialnym.

6. Przy wyjściu z Kościoła można nabyć katolicki tygodnik „Niedziela”.

7. Bardzo dziękujemy za kwiaty przynoszone do dekoracji kościoła.

Intencja Żywego Różańca na miesiąc październik: „O opiekę Bożą nad chorymi w naszej parafii”.