OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 29.09.2019 r.

1. Październik miesiącem Różańca Świętego. Zapraszamy do odmawiania codziennie tej pięknej modlitwy. Nabożeństwo Różańcowe odprawianie będzie codziennie w dni powszednie o godzinie 17.30, a w niedziele po Mszy Świętej o godzinie 17.00.
  2. Spotkanie kandydatów do bierzmowania we wtorek o godzinie 16.30.
  3. W środę zapraszamy o godzinie 18.00 na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy aby uprosić u Niej potrzebne nam innym łaski.
  4. W najbliższy pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu od godziny 17.30 do 18.00. W tym czasie okazja do spowiedzi.
  5. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca okazja do spowiedzi od godziny 17.30 do 18.00.
  6. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych Pismem Świętym na nowy cykl Spotkań Biblijnych w piątek o godzinie 19.30.
  7. W najbliższą sobotę kapłan odwiedzi chorych z posługą sakramentalną od godziny 09.00 do 12.00. Prosimy zgłaszać osoby, które nie mogą przyjść do kościoła by przyjąć Sakramenty Święte, czy to ze względu na stan zdrowia, czy na podeszły wiek.
  8. Osoby pełnoletnie które chciałyby przygotować się do sakramentu bierzmowania zapraszamy w sobotę na spotkanie w kościele o godzinie 12.00
  9. Zbiórka ministrantów w sobotę o godzinie 14.00.
  10. Spotkania modlitewne – „Godzina dla Pana” które chcemy przeżywać jako żywa wspólnota wiary. Będziemy pogłębiać naszą relację z Jezusem, który zostawił nam siebie w Najświętszym Sakramencie. Zapraszamy na te spotkania w sobotę o godzinie 17.00.
  11. Składamy serdeczne podziękowania za kwiaty przynoszone do dekoracji naszej świątyni.
  12. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia tygodnik „Niedziela”. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.