OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXVI NIEDZIELA ROKU 01.10. 2017 r.

 1. Październik miesiącem Różańca Świętego. Zapraszamy do odmawiania codziennie tej pięknej modlitwy. Nabożeństwo Różańcowe odprawianie będzie codziennie w dni powszednie o godzinie 17.30, a w niedziele po Mszy Świętej o godzinie 17.00.
 2. Dzisiaj po Mszach Świętych zbiórka do puszek dla poszkodowanych w pożarze na odbudowę spalonego mieszkania w Gronówku.
 3. W środę o godzinie 18.00 Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po niej Msza Święta.
 4. W najbliższy czwartek zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu od godziny 17.30 do 18.00. W tym czasie okazja do spowiedzi.
 5. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca okazja do spowiedzi od godziny 17.30 do 18.00.
 6. W najbliższą sobotę kapłan odwiedzi chorych z posługą sakramentalną od godziny 09.00 do 12.00.
 7. W sobotę tj. 07.10.2017 roku udamy się na granice Polski i będziemy modlić się na różańcu. Chętnych którzy chcieliby włączyć się w tę ogólnopolską akcję prosimy o zgłoszenie się. Koszt wyjazdu autokarem ok 25 zł
 8. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 17.00 poświecenie Różańców i spotkanie z Rodzicami dzieci pragnących przystąpić do pierwszej Komunii Świętej.
 9. 8 października tj. w niedzielę przypada Dzień Papieski. W tym dniu wspominamy wielkie dzieło papieża Polaka. Po Mszy świętej o godzinie 17.00 dzieci i młodzież naszej parafii przedstawi krótką kompozycję słowno – muzyczną ku czci św. Jana Pawła II. Tegoż dnia jak co roku, po każdej Mszy Świętej zbierane będą ofiary na pomoc stypendialną dla zdolnej, a ubogiej młodzieży, jako żywy pomnik pamięci naszego Wielkiego Rodaka.
 10. Dziękujemy za kwiaty przynoszone do dekoracji naszego kościoła.
 11. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia tygodnik „Niedziela”