OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 30.10.2018r.

1. Dzisiaj zbiórka do puszek po Mszy Świętej na rzecz dzieł Duszpasterstwa Młodzieży oraz wsparcia wyjazdu reprezentacji młodzieży z Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej na Światowe Dni Młodzieży w Panamie w styczniu 2019 r.
  2. Październik miesiącem Różańca Świętego. Zapraszamy do odmawiania codziennie tej pięknej modlitwy. Nabożeństwo Różańcowe odprawianie będzie codziennie w dni powszednie o godzinie 17.30, a w niedziele po Mszy Świętej o godzinie 17.00.
  3. W środę o godz. 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po nowennie Msza Święta.
  4. Spotkanie kręgu biblijnego w tym tygodniu w czwartek o godzinie 20.00. Zainteresowanych zapraszamy z Pismem Świętym.
  5. W najbliższy czwartek zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu od godziny 17.30 do 18.00. W tym czasie okazja do spowiedzi.
  6. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca okazja do spowiedzi od godziny 17.30 do 18.00.
  7. Dzieci szkoły podstawowej chętne do udziału w zakładanej Scholii muzycznej zapraszamy w piątek o godzinie 16.00.
  8. Zbiórka ministrantów w sobotę o godzinie 14.00.
  9. NABOŻEŃSTWO PIĘCIU PIERWSZYCH SOBÓT MIESIĄCA traktujemy jako wynagrodzenie składane Niepokalanemu Sercu Maryi. Zachęcamy do udziału w tym nabożeństwie w najbliższą w sobotę o godzinie 17.00.
  10. W najbliższą sobotę kapłan odwiedzi chorych z posługą sakramentalną od godziny 09.00 do 12.00.
  11. W przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o godzinie 17.00 poświęcenie Różańców a po Nabożeństwie Różańcowym spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.
  12. Na Nabożeństwie Różańcowy w przyszłą niedzielę włączymy się w ogólnopolską modlitwę za Ojczyznę.
  13. Dziękujemy za kwiaty przynoszone do dekoracji naszego kościoła.
  14. Przy wyjściu z Kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela”. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.