OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 22.09.2019 r.

1. Pragniemy zwrócić uwagę, że nastąpiła zmiana numeru telefonu do Parafii. Nowy numer to 699711483, znajduje się na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej parafii w zakładce kontakty.
  2. Spotkanie dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii świętej we wtorek o godzinie 16.30.
  3. W środę zapraszamy o godzinie 18.00 na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy aby uprosić u Niej potrzebne nam innym łaski.
  4. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych Pismem Świętym na nowy cykl Spotkań Biblijnych w piątek o godzinie 19.30.
  5. Osoby pełnoletnie które chciałyby przygotować się do sakramentu bierzmowania zapraszamy w sobotę na spotkanie w kościele o godzinie 12.00
  6. Zbiórka ministrantów w sobotę o godzinie 14.00.
  7. „Godzina dla Pana” to spotkania modlitewne które chcemy przeżywać jako żywa wspólnota wiary. Będziemy pogłębiać naszą relację z Jezusem, który zostawił nam siebie w Najświętszym Sakramencie. Zapraszamy na te spotkania w sobotę w godzinach od 17.00 do 18.00.
  8. Składamy serdeczne podziękowania za kwiaty przynoszone do dekoracji naszego kościoła.
  9. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia tygodnik „Niedziela”. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.