OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXV NIEDZIELA ROKU 24.09. 2017 r.

  1. W środę o godzinie 18.00 Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po niej Msza Święta.
  2. W rocznicę beatyfikacji ks. Michała Sopoćko, zamierzamy włączyć się w międzynarodową akcję modlitewną „ Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata”. W naszej parafii Koronka Do Bożego Miłosierdzia odmówiona zostanie w czwartek 28.09. 2017 r., przy przystanku autobusowym na miejscu starego kościoła. Zapraszamy do wspólnej modlitwy o godzinie 15.00.
  3. W przyszłą niedzielę wspominamy świętą Teresę od Dzieciątka Jezus. Msza Święta Odpustowa w Ściennym o godzinie 10,00.
  4. Jest inicjatywa ogólnopolska o nazwie „Różaniec do Granic”. Organizatorzy podają, że: „ w sobotę tj. 07.10.2017 roku udamy się na granice Polski i będziemy modlić się na różańcu. Przez tę bezprecedensową modlitwę różańcową, chcemy okazać wierność i posłuszeństwo Maryi, która niestrudzenie wzywa nas do odmawiania różańca. Chcemy też przepraszać i wynagradzać, za wszelkie bluźnierstwa, zniewagi przeciw Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny. Pragniemy błagać przez wstawiennictwo Matki Bożej o ratunek dla Polski i świata”. Chętnych którzy chcieliby włączyć się w tę akcję prosimy o zgłoszenie się. Koszt wyjazdu autokarem ok 25 zł.
  5. W przyszłym tygodniu będzie możliwość udzielenia wsparcia finansowego dla rodziny z Gronówka, która w zeszłym tygodniu straciła w wyniku pożaru część swego domu. Zbiórka odbywać się będzie do puszek po Mszy świętej.
  6. Ministrantów i chłopców, którzy chcą nimi zostać w wieku od klasy III podstawowej do III gimnazjum zapraszamy na spotkanie po Mszy Świętej w środę do kościoła. Natomiast dorosłych którzy chcieliby służyć przy ołtarzu zapraszamy po każdej Mszy świętej do zakrystii.
  7. Dziękujemy za kwiaty przynoszone do dekoracji naszego kościoła.
  8. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia tygodnik „Niedziel”.