Ogłoszenia duszpasterskie XXV Niedziela Roku – 21.09.2014r.

1. W każdą Niedzielę na Mszę św. o godz. 17.00. zapraszamy dzieci z klas: „0”, I, II i III” wraz z rodzicami. Dzieci z klas: IV, V, VI, młodzież z gimnazjum i ze szkół średnich zapraszamy na Mszę św. o godz. 8.30 i 12.00.

2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. po nowennie Msza św. Po Mszy św. spotkanie organizacyjne z wyjeżdżającymi na pielgrzymkę do Częstochowy.

3. Przy wyjściu z Kościoła można nabyć katolicki tygodnik „Niedziela”.

4. Bardzo dziękujemy za kwiaty przynoszone do dekoracji kościoła.

5. W środę 24 września rozpoczynamy 43 pielgrzymkę diecezjalną na Jasną Górę. Zbiórka pielgrzymów o godz. 5.00. w Kościele w Ińsku, będzie krótka modlitwa i błogosławieństwo. O 5.30. wyjazd na pielgrzymi szlak. Bardzo prosimy wszystkich parafian o modlitwę w intencji pielgrzymów. Zakończenie pielgrzymki w sobotę 27 września w godzinach późnowieczornych. Zapewniamy drogich parafian o pamięci modlitewnej w nawiedzanych przez nas Sanktuariach kultu Bożego.