OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 21.10.2018r.

1. Październik miesiącem Różańca Świętego. Zapraszamy do odmawiania codziennie tej pięknej modlitwy. Nabożeństwo Różańcowe odprawianie jest codziennie w dni powszednie o godzinie 17.30. a w niedziele po Mszy Świętej o godzinie 17.00.
  2. W poniedziałek wspomnienie liturgiczne św. Jana Pawła II. W tym dniu po Mszy Świętej litania do św. Jana Pawła II i ucałowanie relikwii.
  3. Różaniec dla dzieci we wtorek o godzinie 16.00.
  4. W środę o godz. 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po nowennie Msza Święta.
  5. Spotkanie kręgu biblijnego w tym tygodniu w środę o godzinie 20.00. Zainteresowanych zapraszamy z Pismem Świętym.
  6. Dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania spotkanie chłopców w sobotę o godzinie 10.00.
  7. Zbiórka ministrantów w sobotę o godzinie 14.00.
  8. Schola dziecięca w piątek o godzinie 16.00.
  9. Zbliża się miesiąc modlitw za zmarłych. Kartki na wypominki leżą na stoliku przy wyjściu z kościoła. Kartki z czytelnie wypełnionymi wypominkami składamy w zakrystii lub biurze parafialnym.
  10. Dziękujemy za kwiaty przynoszone do dekoracji naszego kościoła.
  11. Przy wyjściu z Kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela” oraz „Głos Szczecińsko –Kamieński” numer bezpłatny. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.