OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 23.09.2018r.

1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 17.00 spotkanie rodziców przygotowujących w tym roku swoje dzieci do I komunii świętej.
  2. W środę o godz. 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po nowennie Msza Święta.
  3. Spotkanie kręgu biblijnego w tym tygodniu w czwartek o godzinie 20.00. Zainteresowanych zapraszamy z Pismem Świętym.
  4. Dzieci szkoły podstawowej chętne do udziału w zakładanej Scholii Parafialnej zapraszamy w piątek o godzinie 16.00.
  5. Rodziców dzieci klas VI i VII, którzy chcą aby ich dzieci przystąpiły do sakramentu bierzmowania, zapraszamy na spotkanie w piątek o godzinie 19.00.
  6. Zbiórka ministrantów w sobotę o godzinie 14.00.
  7. Uprzejmie informujemy, że decyzją Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi, w przyszłą niedzielę, 30 września br., przeprowadzona zostanie w parafiach naszej Archidiecezji zbiórka do puszek na rzecz dzieł Duszpasterstwa Młodzieży oraz wsparcia wyjazdu reprezentacji młodzieży z Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej na Światowe Dni Młodzieży w Panamie w styczniu 2019 r.
  8. Dziękujemy za kwiaty przynoszone do dekoracji naszego kościoła.
  9. Przy wyjściu z Kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela”. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.