OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 15.09.2019 r.

1. Pragniemy zwrócić uwagę, że nastąpiła zmiana numeru telefonu do Parafii. Nowy numer to 699711483, znajduje się na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej parafii w zakładce kontakty.
  2. Spotkanie młodzieży szykującej się do sakramentu bierzmowania w poniedziałek o godzinie 19.00. Prosimy przynieść ze sobą indeks.
  3. W środę zapraszamy o godzinie 18.00 na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy aby uprosić u Niej potrzebne nam w codziennym utrudzeniu łaski.
  4. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych Pismem Świętym na nowy cykl Spotkań Biblijnych w piątek o godzinie 19.30.
  5. Zbiórka ministrantów w sobotę o godzinie 14.00.
  6. W najbliższą niedzielę dzieci chcące rozpocząć przygotowanie do I Komunii Świętej zapraszamy na Mszę Świętą o godzinie 17.00. Po Mszy Świętej spotkanie z rodzicami.
  7. Składamy serdeczne podziękowania za kwiaty przynoszone do dekoracji naszego kościoła.
  8. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia tygodnik „Niedziela”. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.