OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 16.09.2018r.

1. Przy wyjściu z kościoła zbierane ofiary do puszek są przeznaczone na wsparcie działalności Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Szczecińskiego.
  2. Dzisiaj na Mszy Świętej o godz. 17.00 będzie poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dla uczniów klas pierwszych.
  3. W środę o godz. 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po nowennie Msza Święta.
  4. Zbiórka ministrantów w środę po Mszy Świętej o godzinie 18.00.
  5. Spotkanie kręgu biblijnego w tym tygodniu w czwartek o godzinie 20.00. Zainteresowanych zapraszamy z Pismem Świętym.
  6. Osoby pełnoletnie które chciałyby przygotować się do sakramentu bierzmowania zapraszamy w sobotę na spotkanie w kościele o godzinie 12.00.
  7. Rodziców przygotowujących w tym roku swoje dzieci do I komunii świętej zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 17.00.
  8. Dziękujemy za kwiaty przynoszone do dekoracji naszego kościoła.
  9. Przy wyjściu z Kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela”. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.