OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 09.09.2018r.

1. W środę o godz. 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po nowennie Msza Święta.
  2. Zbiórka ministrantów w środę po Mszy Świętej o godzinie 18.00.
  3. Osoby pełnoletnie które chciałyby przygotować się do sakramentu bierzmowania zapraszamy w sobotę na spotkanie w kościele o godzinie 12.00.
  4. W najbliższą niedzielę 16 września na Mszy Świętej o godz. 17.00 będzie poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dla uczniów klas pierwszych.
  5. Spotkanie kręgu biblijnego w tym tygodniu w czwartek o godzinie 20.00. Zainteresowanych zapraszamy z Pismem Świętym.
  6. W przyszłą niedzielę przy wyjściu z kościoła będą zbierane ofiary do puszek na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego.
  7. Dziękujemy za kwiaty przynoszone do dekoracji naszego kościoła.
  8. Przy wyjściu z Kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela”. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.