OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIII NIEDZIELA ROKU 10.09. 2017 r.

  1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godzinie 17.00 poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dla dzieci klas I.
  2. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła składamy ofiary do puszek na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego.
  3. Kontynuujemy nasze Nabożeństwa Fatimskie. Zapraszamy w środę na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy na godzinę 18.00, po niej Msza Święta, a następnie Nabożeństwo Fatimskie z Aktem poświęcenia naszej Ojczyzny Niepokalanemu Sercu Maryi, na zakończone Apel Jasnogórski.
  4. W następną niedzielę 17 września o godzinie 13,30 w Ciemniku Dożynki Gminne. Zapraszamy wszystkich Rolników naszej parafii by wspólnie dziękować Bogu za tegoroczne plony.
  5. Osoby dorosłe które chciałyby w sposób bardziej czynny włączyć się w liturgię Mszy Świętej, czy poprzez udział w czytaniu Czytań, Modlitwy Wiernych, czy też posługę przy ołtarzu w ministranturze, proszę o zgłoszenie się w zakrystii.
  6. Dziękujemy za kwiaty przynoszone do dekoracji naszego kościoła.