OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXI NIEDZIELA ZWYKŁA 25.08.2019 r.

1. Msze Święte w naszej Parafii w niedziele o godzinie 8.30, 12.00 i 17.00, a w dni powszednie o godzinie 18.00.
  2. Jutro Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej (Matki Boskiej Częstochowskiej) uroczysta Msza Święta o godzinie 18.00.
  3. Bardzo serdecznie dziękujemy tym którzy przyjęli do swoich domów pielgrzymów wędrujących do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu. Głodnych nakarmić, spragnionych napoić, podróżujących w dom przyjąć, niech Bóg wynagrodzi Wam za spełnienie tych uczynków miłosierdzia.
  4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 18.00 po niej Msza Święta.
  5. Miesiąc sierpień jest miesiącem trzeźwości. Zachęcamy do wstrzemięźliwości od alkoholu.
  6. W przyszłą niedzielę o godzinie 12.00 odprawiona zostanie Msza Święta w intencji Ojczyzny i tych którzy za Nią zginęli z okazji 80 rocznicy wybuchu II Wojny Światowej.
  7. Składamy serdeczne podziękowania za kwiaty przynoszone do dekoracji naszego kościoła.
  8. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia tygodnik „Niedziela”. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.