OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XX NIEDZIELA ZWYKŁA 19.08.2018 r.

  1. Przypominamy, że Msze św. w niedzielę odprawiamy o godz. 8.30, 12.00, 17.00 a w dni powszednie o godz. 18.00.
  2. Jutro gościć będziemy pątników pielgrzymujących z Koszalina do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu. Pielgrzymi dotrą do Ińska około godz. 19.00 i tu chcą przenocować. Osoby mogące przyjąć pielgrzymów w domu na nocleg proszone są o zgłoszenie się.
  3. Podejmując zachętę Księdza Arcybiskupa Metropolity nasza parafia włącza się w Wielką Modlitwę Różańcową za Ojczyznę w 100. rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Modlitwa trwa od 15 sierpnia do 7 października br. Z różańcem w ręku módlmy się więc o obfitość Bożego Ducha oraz wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu Polskiego i zachowanie wiary w kolejnych pokoleniach Narodu Polskiego.
  4. Składamy serdeczne podziękowania za kwiaty przynoszone w piątek wieczorem i w sobotę rano do kościoła, a pozwalające nam udekorować naszą świątynię.
  5. Serdeczne witamy w naszej świątyni oprócz naszych parafian także miłych gości którzy przybyli do naszej miejscowości na wypoczynek, życzymy im miłego pobytu i wypoczynku.
  6. Miesiąc sierpień jest miesiącem trzeźwości. Zachęcamy do wstrzemięźliwości od alkoholu.
  7. Przy wyjściu z Kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela”. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.