OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XX NIEDZIELA ZWYKŁA 18.08.2019 r.

  1. Msze Święte w naszej Parafii w niedziele o godzinie 8.30, 12.00 i 17.00, a w dni powszednie o godzinie 18.00.
  2. Pojutrze we wtorek gościć będziemy pątników pielgrzymujących z Koszalina do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu. Pielgrzymi dotrą do Ińska 08. około godz. 19.00 i tu chcą przenocować. Osoby mogące przyjąć pielgrzymów w domu na nocleg proszone są o zgłoszenie się.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 18.00 po niej Msza Święta.
  4. Miesiąc sierpień jest miesiącem trzeźwości. Zachęcamy do wstrzemięźliwości od alkoholu.
  5. Składamy serdeczne podziękowania za kwiaty przynoszone do dekoracji naszego kościoła.
  6. Serdeczne witamy w naszej świątyni miłych gości, którzy przybyli do naszej miejscowości na wypoczynek, życzymy im miłego pobytu. Zapraszamy do naszej świątyni na modlitwę tak w niedzielę jak i w dni powszednie.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia tygodnik „Niedziela”, oraz bezpłatny „Głos Szczecińsko – Kamieński”.