OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XVII NIEDZIELA ZWYKŁA 29.07.2018 r.

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 17.00 poświęcenie pojazdów i modlitwa o bezpieczeństwo. Prosimy, aby pojazdy, które mają być poświęcone, zaparkować przed Mszą na parkingu naprzeciw kościoła.
  2. Msze Święte w naszej Parafii w niedziele o godzinie 8.30, 12.00 i 17.00, a w dni powszednie o godzinie 18.00.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 18.00 po niej Msza Święta.
  4. W najbliższy czwartek zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu od godziny 17.30 do 18.00. W tym czasie okazja do spowiedzi.
  5. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca okazja do spowiedzi od godziny 17.30 do 18.00.
  6. NABOŻEŃSTWO PIĘCIU PIERWSZYCH SOBÓT MIESIĄCA traktujemy jako wynagrodzenie składane Niepokalanemu Sercu Maryi. Zachęcamy do udziału w tym nabożeństwie w najbliższą w sobotę o godzinie 17.00.
  7. Ofiary składane w następną niedzielę do puszek po Mszy Świętej są przeznaczone na wsparcie Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Szczecińskiego.
  8. Składamy serdeczne podziękowania za kwiaty przynoszone w piątek wieczorem i w sobotę rano do kościoła, a pozwalające nam udekorować naszą świątynię.
  9. Serdeczne witamy w naszej świątyni oprócz naszych parafian także miłych gości którzy przybyli do naszej miejscowości na wypoczynek, życzymy im miłego pobytu, wypoczynku fizycznego i duchowego. Zapraszamy do naszej świątyni na modlitwę tak w niedzielę jak i w dni powszednie.
  10. Miesiąc sierpień jest miesiącem trzeźwości. Zachęcamy do wstrzemięźliwości od alkoholu.
  11. Przy wyjściu z Kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela”. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.