OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XVII NIEDZIELA ZWYKŁA 28.07.2019 r.

1. Msze Święte w naszej Parafii w niedziele o godzinie 8.30, 12.00 i 17.00, a w dni powszednie o godzinie 18.00.
  2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 18.00 po niej Msza Święta.
  3. W najbliższy pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu od godziny 17.30 do 18.00. W tym czasie okazja do spowiedzi.
  4. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca okazja do spowiedzi od godziny 17.30 do 18.00.
  5. Składamy serdeczne podziękowania za kwiaty przynoszone w piątek wieczorem i w sobotę rano do kościoła, a pozwalające nam udekorować naszą świątynię.
  6. Serdeczne witamy w naszej świątyni miłych gości, którzy przybyli do naszej miejscowości na wypoczynek, życzymy im miłego pobytu, wypoczynku fizycznego i duchowego. Zapraszamy do naszej świątyni na modlitwę tak w niedzielę jak i w dni powszednie.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia tygodnik „Niedziela”.