Ogłoszenia duszpasterskie XVII Niedziela Roku 30.07.2017r.

1. Przypominamy, że Msze św. w Niedzielę odprawiamy o godz. 8.30, 12.00, 17.00. a w dni powszednie o godz. 18.00.

2. W środę o godz. 18.00. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po nowennie Msza św.

3. W pierwszy czwartek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30 – 18.00. w tym czasie okazja do spowiedzi św.

4. Dziękujemy za kwiaty przynoszone do dekoracji Kościoła.

5. W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. od 17.30 – 18.00.

6. Przy wyjściu z Kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela”. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

7. Serdeczne witamy w naszej świątyni miłych gości, życzymy im miłego wypoczynku. Zapraszamy do naszej świątyni na modlitwę tak w niedzielę jak i w dni powszednie.

8. W przyszłą Niedzielę 6.08. Święto Przemienienia Pańskiego.

9. Miesiąc sierpień jest miesiącem trzeźwości. Zachęcamy do wstrzemięźliwości od alkoholu.

10. W dniu dzisiejszym żegnamy ks. Daniela wdzięczni za jego pięcioletnią pracę, życzymy mu wiele łask Bożych w nowej posłudze kapłańskiej jako proboszcz parafii Długie.

9. Zapowiedzi przedślubne:
Przybyła Marek, kawaler, zam. Ścienne.
Staniszewska Małgorzata, panna, zam. Ścienne (2).