Ogłoszenia duszpasterskie – XVII Niedziela Roku 27.07.2014

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 17.00. będzie poświęcenie pojazdów z okazji wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców i podróżnych. Pojazdy do poświęcenia prosimy ustawić na parkingu na przeciwko kościoła.
2. W środę o godz. 18.00. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po nowennie Msza św.
3. W czwartek przed pierwszym piątkiem miesiąca od godz. 17.30 – 18.00. adoracja Najśw. Sakramentu – w tym czasie okazja do spowiedzi św.
4. W pierwszy piątek miesiąca – Spowiedź św. od 17.30-18.00.
5. Dziękujemy za kwiaty przynoszone do dekoracji kościoła.
6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć katolicki tygodnik “Niedziela”.
7. Serdecznie witamy miłych gości przebywających w Ińsku na wypoczynku – życzymy dobrej pogody i odpoczynku, zapraszamy do naszej świątyni na modlitwę w niedziele i dni powszednie.
8. Pielgrzymka archidiecezjalna na Jasną Górę 24-27.09.2014r. Program pielgrzymki wyłożony jest na stoliku przy wyjściu z kościoła i zamieszczony na stronie internetowej naszej parafii.
9. Zapowiedzi przedślubne:
Anna Żytniak, st. wolny, zam. Ińsko
Piotr Gierczak, st. wolny, zam: Ginawa (par. Storkowo).