OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XVI NIEDZIELA ZWYKŁA 21.07.2019 r.

1. Msze Święte w naszej Parafii w niedziele o godzinie 8.30, 12.00 i 17.00, a w dni powszednie o godzinie 18.00.
  2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 18.00 po niej Msza Święta.
  3. W czwartek wspominamy świętego Krzysztofa Patrona Kierowców.  Poświęcenie pojazdów  w niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 17.00.
  4. W miesiącu lipcu wyruszy z terenu naszej Archidiecezji jubileuszowa XXXV Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. W tym roku grupy wyjdą(25.07) z Pustkowa, Świnoujścia, Kamienia Pomorskiego, (28.07, godz. 8.15) ze Stepnicy i Polic. Uroczysta inauguracja pielgrzymki odbędzie się 29 lipca, podczas Mszy Świętej o godz. 7.00 w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na os. Słonecznym w Szczecinie. W kolejnych dniach pielgrzymi wyruszą ze Stargardu, Choszczna, Bierzwnika, aby 13 sierpnia stanąć u Stóp Jasnogórskiej Pani.
  5. Składamy serdeczne podziękowania za kwiaty przynoszone w piątek wieczorem i w sobotę rano do kościoła, a pozwalające nam udekorować naszą świątynię.
  6. Serdeczne witamy w naszej świątyni oprócz naszych parafian także miłych gości którzy przybyli do naszej miejscowości na wypoczynek, życzymy im miłego pobytu, wypoczynku fizycznego i duchowego. Zapraszamy do naszej świątyni na modlitwę tak w niedzielę jak i w dni powszednie.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia tygodnik „Niedziela”.