Ogłoszenia duszpasterskie – XVI Niedziela Roku – 23.07.2017r.

1. Przypominamy, że Msze św. w Niedzielę odprawiamy o godz. 8.30, 12.00, 17.00. a w dni powszednie o godz. 18.00.

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 17.00. będzie poświęcenie pojazdów z okazji zbliżającego się wspomnienia św. Krzysztofa Patrona kierowców i podróżujących. Pojazdy prosimy ustawić na parkingu naprzeciw Kościoła. Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na pomoc dla misjonarzy.

3. Dziękujemy za kwiaty przynoszone do dekoracji Kościoła.

4. Przy wyjściu z Kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela”.

5. Serdeczne witamy w naszej świątyni miłych gości, życzymy im miłego wypoczynku. Zapraszamy do naszej świątyni na modlitwę tak w niedzielę jak i w dni powszednie.

6. Wczoraj przy Kościele odbył się festyn „Ińskie Czesławki”, bardzo serdecznie dziękujemy organizatorom za trud przygotowania festynu. Wszystkim zgromadzonym dziękujemy za obecność.

7. Z dniem 01.08.2017r. Ks. Wikariusz Daniel Gollon po 5 latach kończy posługę w naszej Parafii. Decyzją Ks. Arcybiskupa Andrzeja Dzięgi został Proboszczem w Parafii Długie. Ks. Daniel odprawi ostatnią Mszę św. jako wikariusz w przyszłą Niedzielę o godz. 17.00. Do wspólnej modlitwy dziękczynnej serdecznie zapraszamy.

8. W tym roku z naszej Archidiecezji wyruszy XXXIII Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Uroczysta inauguracja pielgrzymki rozpocznie się 29 lipca, podczas Mszy św. sprawowanej w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Osiedlu Słonecznym w Szczecinie o godz. 7.00. Zachęcamy zwłaszcza młodych do wzięcia udziału w pielgrzymce. W tym roku w pielgrzymce na Jasną Górę będzie uczestniczył kleryk z naszej Parafii Łukasz Koliński.

9. Zapowiedzi przedślubne:
Przybyła Marek, kawaler, zam. Ścienne.
Staniszewska Małgorzata, panna, zam. Ścienne (1).