OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XV NIEDZIELA ZWYKŁA 14.07.2018 r.

1. Msze Święte w naszej Parafii w niedziele o godzinie 8.30, 12.00 i 17.00, a w dni powszednie o godzinie 18.00.
  2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 18.00 po niej Msza Święta.
  3. Składamy serdeczne podziękowania za kwiaty przynoszone w piątek wieczorem i w sobotę rano do kościoła, a pozwalające nam udekorować naszą świątynię.
  4. Serdeczne witamy w naszej świątyni oprócz naszych parafian także miłych gości którzy przybyli do naszej miejscowości na wypoczynek, życzymy im miłego pobytu, wypoczynku fizycznego i duchowego. Zapraszamy do naszej świątyni na modlitwę tak w niedzielę jak i w dni powszednie.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia tygodnik „Niedziela”.