OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XIX NIEDZIELA ZWYKŁA 11.08.2019 r.

1. Ofiary składane w dniu dzisiejszym do puszki po Mszy Świętej są przeznaczone na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego – za złożone ofiary bardzo dziękujemy.
  2. Msze Święte w naszej Parafii w niedziele o godzinie 8.30, 12.00 i 17.00, a w dni powszednie o godzinie 18.00.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 18.00 po niej Msza Święta.
  4. W czwartek tj. 15 sierpnia obchodzimy Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny (Matki Boskiej Zielnej). Msze Święte w naszym kościele według porządku niedzielnego. Po każdej Mszy Świętej poświęcenie ziół i kwiatów.
  5. Miesiąc sierpień jest miesiącem trzeźwości. Zachęcamy do wstrzemięźliwości od alkoholu.
  6. Składamy serdeczne podziękowania za kwiaty przynoszone do dekoracji naszego kościoła.
  7. Serdeczne witamy w naszej świątyni miłych gości, którzy przybyli do naszej miejscowości na wypoczynek, życzymy im miłego pobytu. Zapraszamy do naszej świątyni na modlitwę tak w niedzielę jak i w dni powszednie.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia tygodnik „Niedziela”.